service-detail-1Optimalizáciou pre vyhľadávače získate cielenú návštevnosť, ktorá dokáže výrazne zvýšiť predaje. Anglický výraz Search Engine Optimalization (SEO) je súbor techník s kľúčovými slovami, pomocou ktorých sa textový obsah na webovej stránke upravuje tak, aby bol atraktívny pre čo najvačší počet užívateľov. SEO je dlhodobá marketingová aktivita, ktorá sa výborné dopĺňa s AdWords reklamou vo vyhľadávaní. Výsledky v návštevnosti a predajoch prichádzajú spravidla po 3 mesiacoch ale majú o to dlhší efekt.
Icon box image
Organické výsledky

Sú bezplatné záznamy vo vyhľadávaní na stránke Google. Naše SEO služby vám pomôžu dostať sa v týchto výsledkoch na popredné pozície na prvej stránke s výsledkami vyhľadávania.

Icon box image
Analýza kľúčových slov

Je súčasťou úvodnej fázy pri začatí SEO optimalizácie. Postupne zanalyzujeme váš biznis, vytvoríme zoznam kľúčových fráz a tie vhodne použijeme v textoch na vašom webe.

Icon box image
Spätné odkazy - Linkbuilding

Budovanie spätných odkazov - linkbuilding patrí medzi základné stratégie pri tzv. offpage optimalizácii webstránky. Výsledkom býva posun na vyššie pozície vo vyhľadávaní a tým pádom aj zvýšená návštevnosť a predaje.

Icon box image
On-Page faktory

Sú súborom vlastností, ktoré vplývajú na akej pozícii sa vaša webová stránka umiestňuje vo výsledkoch vyhľadávania. Patria sem hlavne: názov domény, title a meta tagy, nadpisy, obsah a štruktúra webu.

SEO OPTIMALIZÁCIA od 300€ / mesačne

Úvodný SEO audit webstránky, analýza webu, kontrola obsahu, kódu a meta značiek.. Analýza kľúčových slov Linkbuilding – tvorba spätných odkazov Mesačný reporting

SEO optimalizáciu zabezpečujeme aj pre:

Carousel image Carousel image Carousel image
Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.