adwords ppc reklamaReklama na sociálnych sieťach patrí medzi rastúce fenomény posledných rokov. Pomocou cielenia, ktoré doteraz nebolo možné dokážete osloviť tisícky potencionálnych zákazníkov, budovať povedomie o značke a vzťah k vašej firme. Medzi najefektívnejšie nástroje patrí využitie remarketingu, kde budú vaše reklamy "prenasledovať" užívateľov, ktorý majú najvačší potenciál nakúpiť alebo spraviť požadovanú akciu. Využite dáta, ktoré sociálne siete zhromažďujú o svojich používateľoch na presne cielené kampane. Ukážeme vám ako čo najlepšie využiť sociálne siete Facebook, Instagram, LinkedIn a ďalšie.
Icon box image
Facebook

Využite potenciál reklamy na najpopulárnejšej sociálnej sieti na Slovensku. Facebook reklamy su výborne na podporu predaja, budovanie brandu, získavanie ľudí na udalosť alebo stiahnutie aplikácie.

Icon box image
Instagram

Ak máte obsah, s ktorým viete zaujať vaše publikum na Instagrame nemôžete chýbať. Instagram je vhodné použiť najmä na zacielenie mladšieho publika pomocou fotografii alebo videa.

Icon box image
LinkedIn

Produkty a služby určené pre firmy je najlepšie propagovať cez sieť LinkedIn. Využíva ju takmer 500 000 užívateľov na Slovensku, ktorých viete zacieliť podľa spoločnosti kde pracujú, pozície, seniornosti, vzdelania...

REKLAMA NA FACEBOOK-U od 100€ / mesačne

Návrh a vytvorenie reklamných kampaní v ramci reklamnej siete Facebook Správa a pridávanie FB postov, komentárov, správ Priebežná optimalizácia a kontrola Mesačný reporting

Reklamu na sociálnych sieťach zabezpečujeme aj pre:

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image
Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.