Predaj na Amazone
Predaj na Amazone

Amazon je celosvetovo najväčšia online platforma na predaj tovaru. Každoročne dosahuje rast niekoľko miliárd dolárov. Aj vy sa môžete stať súčasťou tohto rastu a "odhryznúť" si tak svoj podiel v tomto predajnom kanáli.

Využite naše know-how z predaja na Amazon.com (USA) a ďalších piatich európskych krajinách: Nemecko (najväčší európsky online trh), Anglicko, Francúzsko, Španielsko a Taliansko.  Pomôžeme vám so založením účtu, zalistovaním produktov, supportom pre zákazníkov a správou účtu. Nezabudneme ani na správu reklamných kampaní Amazon Ads.

Icon box image
Založenie Amazon účtu

Pomôžeme vám zaregistrovať a overiť účet s povolením na predaj. Odporučíme najvhodnejšiu formu registrácie a ozrejmíme následné daňové otázky vyplyvajúce z predaja do zahraničia.

Icon box image
Reklamné kampane

Amazon má svoj vlastný reklamný systém, v ktorom sa skrýva obrovský potencial ako preraziť so svojimi produktami aj na penetrovaných trhoch. Kampane vám vieme profesionálne spravovať.

Icon box image
Zalistovanie produktov

Máte vlastné produkty a potrebujete EAN kódy? Potrebujete produktové fotografie? Na všetky otázky poznáme správne odpovede, ktoré povedú k predajom.

Icon box image
Správa a manažment účtu

Optimalizácia tovaru skladom, vrátené objednávky, nespokojní zákazníci alebo náhradné plnenia.. O toto všetko sa vám vieme postarať.

AMAZON SPRÁVA ÚČTU:

Asistencia pri prvých objednávkach Pomoc so správou vráteného tovaru Vytvorenie reklám v sieti Amazon ads Pravidelná správa účtu a optimalizácia predajov Mesačný reporting

Predaj na Amazone zabezpečujeme aj pre:

Carousel image Carousel image Carousel image
Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.