Google Ads PPC reklama
Google Ads PPC reklama

Google Ads PPC reklama je najvýkonnejší reklamný formát súčasnosti. Dostante sa na najvyššie pozície výsledkov v Google vyhľadávaní. Vaše bannery budú viditeľné na tisíckach webstránok a získate tak rýchly nárast návštevnosti vašej webstránky alebo nárast predajov na vašom eshope.

Viac ako 90% používateľov internetu na Slovensku vyhľadáva cez Google. My vám ich pomôžeme osloviť pomocou presne cielenej PPC reklamy, precízne nastaveným kampaniam a dobre zvolenej stratégií. Využite skúsenosti našich certifikovaných Google Ads odborníkov a vaše PPC reklamy začnú zarábať na plný výkon.

Icon box image
Reklama vo vyhľadávaní

Vašu webstránku dostaneme na prvé pozície vo vyhľadávani cez Google reklamu. Zíkaste tak zýšenú návštevnosť stránky a vďaka presnému cieleniu aj potencionálnych zákazníkov pre váš biznis.

Icon box image
Banerová reklama

Vďaka banerom v obsahovej sieti Google, bude reklama na vaše produkty alebo služby zobrazená naprieč celým internetom. Môžeme ju zacieliť na konkrétne publikum, weby, témy alebo kľúčové slová.

Icon box image
Gmail reklama

Chcete osloviť potenciálnych zákazníkov správou do ich inbox-u aj keď nemáte ich e-mailovú adresu? S Gmail reklamou sa vám to podarí a oslovíte tak úplne novú cieľovú skupinu.

Icon box image
Remarketing

Obľúbený a často používaný spôsob, ako zobrazovať reklamy užívateľom, ktorí boli na vašej stránke ale nedokončili nákup. Prípadne už nakúpili a radi by ste im predali iný produkt.

GOOGLE ADS PPC REKLAMA od 199€ / mesačne

Návrh a vytvorenie reklamných kampaní v ramci reklamnej siete Google Ads
Vytvorenie PPC reklám v sieti pre vyhľadávanie a v obsahovej sieti
Pravidelná správa a optimalizácia
Mesačný reporting

Google Ads PPC reklamu zabezpečujeme aj pre:

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image
Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.