adwords ppc reklamaEmail marketing je základom stratégie v každom úspešnom online biznise. Nastavíme vám stratégiu zasielania marketingových newslettrov, navrhneme dizajn a obsah v html šablóne. Využívame moderné nástroje na rozdelenie odberateľov do segmentov, meranie a vyhodnotenie otvorení, preklikov a predajov je pre nás samozrejmosť. Dajte zákazníkom pocit osobného prístupu a komunikácie prostredníctvom personalizovaných emailov s cielenou ponukou. Získate tak nové príjmy v podobe zvýšenia hodnoty priemernej objednávky a frekvencie nakupovania.
Icon box image
Meranie a vyhodnocovanie

Pomôžeme vám s presným vyhodnotením výsledkov vašich emailových kampaní. Spoločne budeme zlepšovať metriky ako open rate, click rate, počet odhlásených, počet predajov a ďalšie.

Icon box image
Zvýšenie predaja

Opakované nákupy od stálych zákazníkov by mali tvoriť výrazny podiel na vašich tržbách. Správne nastavenie emailovej stratégie vám pomôže naplniť tento cieľ.

EMAIL MARKETING
od 100€ / kampaň

Návrh, schválenie a vytvorenie HTML šablóny emailu Personalizovaný obsah emailov Stanovenie KPI Reporting za každú kampaň

Email marketing zabezpečujeme aj pre:

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image
Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.