Wordpress Junior v Žiline

Poď pracovať k milovníkom marketingu, smiechu, redbullu a kvalitnej kávy, ktorých humor si obľúbiš už pri príchode do kancelárie. Do nášho visitímu hľadáme šikovného mladému študenta, ktorý sa vidí v tvorbe webov a aj keď zatiaľ nemá veľa skúseností, chce sa v tejto oblasti zlepšovať a posúvať vpred.

Koho hľadáme:

Nezáleží nám na tom, či si úplný začiatočník alebo wordpress junior, dôležitá je chuť učiť sa nové veci, dodržiavanie stanovených termínov a zodpovednosť. Pomôž nám splniť požiadavky našich klientov - my ti s tým poradíme, naučíme ťa niečo nové a navyše tvoju prácu aj adekvátne ohodnotíme.

Čo bude náplňou tvojej práce?

Plnenie čiastkových zadaní od klientov
Spolupráca na začínajúcich projektoch
Hľadanie a implementácia nových webových technológii
Optimalizácia a sledovanie zaujímavých grafov a štatistík o návštevnosti
Vzdelávanie sa

Čo ponúkame:

Prácu v mladom kolektíve priamo v Žiline
Komfortné miesto v kancelárií priamo vedľa FRI s bezplatným parkovacím miestom
Po zaučení možnosť práce z domu
Priestor rásť a učiť sa nové veci
Príležitosť pracovať na veľkých projektoch pre známe značky v rôznych odvetviach
Firemné akcie a teambuildingy
Pravidelnú dávku čerstvého ovocia, sendvičov, redbullu a kvalitnej kávy

Bude skvelé ak:

Bývaš alebo študuješ v okolí Žiliny
Nahliadol si už niekedy do adminu WordPress-u
Máš nadšenie pre weby a chuť učiť sa nové veci

Od koho sa môžeš učiť

Tomáš Sroka (Zlavomat, Liftago)LinkedIn
Filip Znamenak (Zlavomat, DameJidlo/DajmeJedlo, VÚB banka)LinkedIn

Kontaktovať nás môžeš na info@visitero.sk.

Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.