Voľné pozície vo Visitero s.r.o.:

Online Marketing špecialista v Žiline

Do nášho agentúrneho marketing tímu hľadáme nového kolegu na správu PPC kampaní pre našich klientov ako napr.: Kinekus, Hotel Permon, Kúpele Turčianske Teplice, Toyota Žilina a ďalších..Ak ti nie sú cudzie pojmy ako CPC, bidding, remarketing a Google Analytics, si na správnom mieste.
Čo bude náplňou tvojej práce: - Správa AdWords kampaní pre našich klientov - Správa Facebook kampaní - Analyzovať výkonnosť kampaní - Identifikovať problémy a príležitostí - Reporting výsledkov (PowerPoint, MS Excel)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ - 1500€

Zamestnanecké výhody, benefity

-Odmena podľa tvojich skúseností a schopností -Možnosť pracovať aj z domu (home-office) -Mladý dynamický kolektív -Pružná pracovná doba -Priestor rásť v mladej a rýchlo rozvíjajucej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

• Profesijný životopis spolu s motivačným listom pošlite na e mailovú adresu info@visitero.sk • V maily uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov. • Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Kontaktovať nás môžeš na info@visitero.sk.

Online marketing stážista pre Visitero

Poď sa naučiť nové veci z prostredia online marketingu! Hľadáme novú posilu na pozíciu Online marketing stážista (part-time). Táto pozícia je ako stvorená pre študenta či začiatočníka, ktorý má záujem a chuť učiť sa.
Koho hľadáme: Si mladý, chceš sa učiť nové veci a svet digitálneho marketingu nie je pre teba španielska dedina? Ak áno, tak hľadáme práve teba! Nezáleží na tom či si úplný začiatočník, alebo skúsenejší junior, podstatná je chuť učiť sa a ochota pracovať naplno. Čo všetko sa u nás môžeš naučiť: Základy správy GoogleAds kampaní na "živých účtoch" Pracovať s Facebook Business Managerom Vytvoriť Facebook post s vysokým Reach-om Vytvoriť Newsletter, ktorý zaujme a predáva Čo ponúkame: Prácu v mladom kolektíve priamo v Žiline Priestor rásť a učiť sa nové veci Príležitosť naučiť sa pracovať s nástrojmi najrýchlejšie rastúceho odvetvia marketingu Bude skvelé ak: Bývaš alebo študuješ v okolí Žiliny Si študent alebo začínajúci marketér Od koho sa môžeš učiť: Tomáš Sroka (Zlavomat, Liftago) - LinkedIn Filip Znamenak (Zlavomat, DameJidlo/DajmeJedlo, VÚB banka) - LinkedIn

Kontaktovať nás môžeš na info@visitero.sk.

.

Wordpress Junior v Žiline

Poď pracovať k milovníkom smiechu, sladkostí a kvalitnej kávy, ktorých humor si obľúbiš už pri príchode do kancelárie. Marketingová agentúra Visitero hľadá makača, ktorý pozná tajomstvá a záhady WordPress a ovláda aj základy HTML a CSS. Táto pozícia je ako stvorená pre každého, kto má rád výzvy, nebojí sa vytvárať nové a kreatívne veci a má chuť kariérne rásť.
Koho hľadáme: Si mladý, chceš sa učiť nové veci a svet digitálneho marketingu nie je pre teba španielska dedina? Ak áno, tak hľadáme práve teba! Nezáleží na tom či si úplný začiatočník, alebo skúsenejší junior, podstatná je chuť učiť sa a ochota pracovať naplno. Čo všetko potrebuješ vedieť: Základné znalosti redakčného systému WordPress Základy HTML/CSS, prípadne JavaScript Ideálne si už vo wordpresse zvládol pár webov 🙂 (ak nie nevadí) Čo ponúkame: Prácu v mladom, a tak správne šibnutom kolektíve Priestor rásť a učiť sa nové veci Množstvo benefitov v podobe konferencií a teambuildingov Komfortné miesto v kancelárií, ktorá sa nachádza na Veľkom Diely (priamo vedľa FRI) 1-2 dni v týždni možnosť práce z domu Bude skvelé ak: Bývaš alebo študuješ v okolí Žiliny Si študent alebo začínajúci wordpressák

Kontaktovať nás môžeš na info@visitero.sk.

Visitero, s. r. o. Pomáhame rásť Vášmu biznisu.
Neváhajte a využite možnosť nezáväznej konzultácie úplne ZADARMO.